WYNAJEM EKRANÓW LED / BAND SPORTOWYCH

Pragniemy zaprezentować Państwu nowoczesną formę reklamy, oraz wizualizację obrazu i informacji, na najwyższej jakości ekranach LED, które umieszczamy w miejscu, w którym organizujesz imprezę, czyli: konferencje, targi, imprezy muzyczne, sportowe i społeczno-kulturalne, promocje, integracje, inne imprezy masowe. Organizacja wielu imprez jest możliwa dzięki pomocy sponsorów. Telebim jest doskonałym miejscem do prezentacji ich firmy, zauważalnym zarówno dla uczestnika imprezy, jak też przez media. To doskonała forma promocji, która w nie nachalny sposób przekazuje najważniejsze informacje, na temat produktu, czy firmy.

Niejednokrotnie, podczas imprezy, widz jest z dala od miejsca głównych zdarzeń. Przekaz obrazu z kamer na wielkoformatowy telebim zapewni dostrzeżenie takich szczegółów jak gesty, mimika czy też kolor makijażu. Doskonale sprawdza się podczas koncertu, wydarzenia sportowego, czy innej formy masowej imprezy. Brak takich szczegółów pozbawia widza pełnej satysfakcji z oglądanego przedsięwzięcia.

Wyświetlany obraz na wielkoformatowym telebimie, gwarantuje realizację zamierzeń organizatora imprezy oraz zadowolenie publiczności, a przecież to powinno być głównym celem, każdej osoby odpowiedzialnej za organizację. Telebimy LED zapewniają, nie tylko bezpośredni przekaz obrazu z kamer, dzięki nim masz także możliwość, na wyświetlanie dodatkowych materiałów, np.: filmy, animacje i spoty reklamowe.  Nasza firma zapewni Ci w pełni profesjonalną usługę związaną z obsługą Twojej imprezy, w najbardziej konkurencyjnych krajowych cenach.
Artled dysponuje jednym z największych w Polsce stanów magazynowych ekranów led w wersji eventowej , używanej do budowy wielkich ekranów używanych podczas koncertów , targów , imprez sportowych .