Artled zajmuje się sprzedażą i dystrybucją ekranów diodowych w technologii LED. Jesteśmy w stanie, w zależności od potrzeb klienta, zaoferować dowolny ekran (rozmiar, format, rozdzielczość, kształt; przenośne, stałe – zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne) lub zaprojektować konstrukcję (konstrukcje elewacyjne, dachowe, wolnostojące i mobilne).

Ekrany LED to nowa wielkoformatowa technologia przekazu obrazu telewizyjnego i graficznego, stosowana przy okazji dużych eventów (festiwale, koncerty, wydarzenia, sportowe, kampanie, targi) oraz w celach reklamowych i informacyjnych. Ekrany LED gwarantują najwyższy poziom zauważalności, co umożliwia skuteczną realizację kampanii reklamowych oraz informacyjnych.

Oferta kierowana do naszych klientów, jest zawsze sporządzana pod indywidualne zapotrzebowanie. Chcąc zapewnić Państwu profesjonalne doradztwo, obsługę oraz dobór odpowiednich produktów zachęcamy do składania zapytań drogą telefoniczną bądź mailową. Pozwoli nam to na najbardziej trafne przygotowanie oferty, która spełni Państwa oczekiwania odnośnie jakości, rozwiązań oraz cen.

 

Digital Signage jest nowoczesnym i prestiżowym rozwiązaniem, umożliwiającym emisję treści zgodnie z preferencjami odbiorców, miejscem oraz określonym czasem. Jest także doskonałą platformą komunikacji miedzy nadawcą (właścicielem), a jego Klientem.

Digital Signage są alternatywą dla nudnej, statycznej wizualizacji billboardów, plakatów czy banerów.

LCD Wall stanowią podstawę Digital Signage. Ich głównym atrybutem jest wysoka jasność i kontrast, a także wysoki poziom odwzorowywania gamy kolorów . (więcej…)