Artled zajmuje się sprzedażą i dystrybucją ekranów ekranów opartych o technologię LED. Jesteśmy w stanie, w zależności od potrzeb klienta, zaoferować dowolny ekran (rozmiar, format, rozdzielczość, kształt; przenośne, stałe – zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne) oraz zaprojektować i zbudować konstrukcję (elewacyjne, dachowe, wolno stojące i mobilne).

Ekrany LED to nowa wielkoformatowa technologia przekazu obrazu telewizyjnego i graficznego, stosowana przy okazji dużych eventów (festiwale, koncerty, wydarzenia, sportowe, kampanie, targi) oraz w celach reklamowych i informacyjnych. Ekrany LED gwarantują najwyższy poziom zauważalności, co umożliwia skuteczną realizację kampanii reklamowych oraz informacyjnych.

Oferta kierowana do naszych klientów, jest zawsze sporządzana pod indywidualne zapotrzebowanie. Chcąc zapewnić Państwu profesjonalne doradztwo, obsługę oraz dobór odpowiednich produktów zachęcamy do składania zapytań drogą telefoniczną bądź mailową. Pozwoli nam to na najbardziej trafne przygotowanie oferty, która spełni Państwa oczekiwania odnośnie jakości, rozwiązań oraz cen.

 

 

 

 

 

 

 


Bandy Sportowe:


Kurtyny zewnętrzne

Elastyczne kurtyny

Kurtyny SMD

Glass Wall to innowacyjne rozwiązanie w zakresie reklam świetlnych opartych na technologii LED. Stanowi Przełom w zastosowaniu reklamy w połączeniu z architekturą. Szerokie kąty widzenia I 80% przeźroczystość pozwala na swobodne obserwowanie zarówno wnętrza obiektu jak i tego co się dzieje na zewnątrz. Cała instalacja jest niemal niewidoczna dla obserwatora z zewnątrz. Ekrany glaswall idealnie komponują się z architekturą nie zakłócając jej charakteru.

8mm grubości pozwala zastosować ekran na niemalże każdej szybie. Niska jest również waga. Tylko 12kg/m2Małe gabaryty kabinetu I jego waga nie wymagają zmian konstrukcyjnych budynku. Moduły można przykleić do wewnętrzne strony okna bądź witryny. Zajmuje to zaskakująco mało czasu, bo jedynie 10 sekund. Zastosowanie oświetlenia na elewacji pozwala zaoszczczędzić na innym oświetleniu elewacji

 

P10 SMD – cena 14000 netto, optymalna odległość oglądania od od 7 metrów.

P16 SMD – cena 12300 netto, optymalna odległość oglądania od 10 metrów.

P20 SMD – cena 10700 netto, optymalna odległość oglądania od 15 metrów.

 

Interaktywna Podłoga

Interaktywna Podłoga stanowi przełom w technologii LED i powiązanego z nią szeroko pojętego Show Businessu. Pozwala na bezpośrednią interakcję człowieka z panelem led , dając niesamowite możliwości jej adaptacji do potrzeb branży reklamowej, koncertowej, pokazów mody, czy tez prezentacji sprzedawanych produktów.

Jej interaktywność przyciąga osoby w każdym wieku i nie pozwala przejść obok nikomu obojętnie, co stanowi w dzisiejszych czasach podstawę dobrego marketingu.