Multimedialne tablice reklamowe

Niezwykle cienka, zintegrowana z komputerem klasy PC tablica reklamowa, o wysokiej jasności i kontraście charakteryzuje się nowoczesnym i modnym designem pasującym do każdego charakteru wnętrz. Występuje zarówno w wersji bezdotykowej jak i dotykowej.
Jednostka pozwala na odtwarzanie wszelkiego rodzaju materiału reklamowego zarówno Video jak i Audio. Jej kompaktowe wymiary pozwalają na niezwykle łatwe i szybkie rozstawienie w dowolnym miejscu.

 

Dotykowa, interaktywna tablica E-Board

Pozwala na wszechstronne zastosowanie w jednostkach edukacyjnych oraz biurach czy na konferencjach. Jest lekka i cienka co znacznie ułatwia pracę. Wyposażona w dotykowy panel po którym można pisać oraz specjalne oprogramowanie umożliwiające współprace człowiek – komputer dostosowane do wszelakich potrzeb.

Tablice interaktywne są bardzo popularne w Wielkiej Brytanii, USA, a ostatnio także w Europie. Co jest w nich wyjątkowego? Tablica interaktywna posiada funkcje, którymi nie dysponują inne środki np. wczytywanie notatek z tablicy do pamięci komputera, odtwarzanie filmów z możliwością wykonywania notatek bezpośrednio na pojedynczych kadrach, praca z aplikacjami komputerowymi na powierzchni tablicy. Wykorzystując wymienione udogodnienia ta nowoczesna pomoc ułatwia łączenie tradycyjnego wykładu z prezentacją materiałów multimedialnych.