Tworzenie profesjonalnych spotów reklamowych już od 100 zł netto !!!

Dlaczego reklama na telebimie?

EKRANY LED są już od kilku lat postrzegane jako funkcjonalna forma przekazu animowanych mediów. Są one doskonałym narzędziem reklamowym i promocyjnym oraz oferują większą elastyczność użytkowania, jakiej tradycyjne billboardy nigdy nie zapewnią. Dają wiele możliwości dla marek, które chcą trafić bezpośrednio i skutecznie do odbiorcy.

Szeroko pojęta reklama diodowa stanowić będzie o przyszłości tak zwanej reklamy zewnętrznej. To dzięki takim reklamom możliwe jest wyświetlanie wielu przekazów jak i modyfikacji animacji, co samo w sobie przyciąga uwagę i tworzy świadomość w głowie odbiorcy.

Skuteczność przekazu porównywalna jest do reklamy telewizyjnej oraz internetowej. Prostota zmiany treści reklamowej, a także atrakcyjna cena emisji, sprawiają że ekrany LED postrzegane są jako bardzo atrakcyjne dla coraz większej rzeszy klientów.

Dlaczego My?

Zapewniamy konkurencyjne ceny i krótki czas realizacji kampanii dla klienta. Naszym celem jest stworzenie dla Państwa wysokiej jakości kampanii oraz udostępnienie doskonałego serwisu w oparciu o najbardziej efektywne zarządzanie oraz profesjonalne zespoły pracy.

Posiadając doświadczenie na rynku ekranów LED nie tylko jako sprzedawca ekranów, ale również jako firma zajmująca się sprzedażą czasu reklamowego ,na własnych jak i partnerskich ekranach, potrafiliśmy zauważyć wszystkie przeszkody, które nie pozwalały na konsolidację rynku.

Artled gwarantuje swoim klientom profesjonalne przygotowanie spotów reklamowych oraz wysoką jakość i skuteczność ich przekazu. Stosowana przez nas technika LED-owa, daje nieograniczone możliwości pod względem łatwości i szybkości w dokonywaniu zmian prezentowanych obrazów lub filmów reklamowych.

Jako rozwój technologii firma Artled postrzega coraz wyższą jakość programów obsługujących ekrany LED. Do odniesienia sukcesu na skalę ogólnopolską, czyli emitowania większej liczby kampanii na nośnikach LED, brakowało do tej pory przede wszystkim oprogramowania, które uwiarygodniłoby odbytą kampanię. Brakowało także podmiotu, który zagwarantowałby swoim klientom poprawność realizacji zamówienia. Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu Bond Manager, nareszcie możliwe jest pełne, wiarygodne oraz potwierdzone raportem w kilku formach emitowanie reklam na nośnikach LED na terytorium całej Polski. Oprócz raportów oprogramowanie pozwala na pełen dostęp on-line do swojej reklamy, jej uaktualnienie, zmianę treści itp. bez kolidowania z pracą ekranu.

Reklama w prestiżowym miejscu w centrum miasta i to właśnie Waszej firmy. Reklama,która z pewnością dzięki swojej niebanalnej formie przekazu wyróżni Państwa firmę na tle konkurencji. To my zadbamy o to by każda reklama na naszych ekranach była powodem do dumy dla jej posiadacza.

Zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny kampanii a jeden z naszych specjalistów skontaktuję się z Państwem przedstawiając wybrane ekrany i specjalnie przygotowaną kampanię.

 

Telefon*

Twój e-mail*

Nazwa firmy

Miasto

Uwagi

Długość emisji: Czas trwania kampanii:

 

BPH    Artled    Cyfra+
Lavado