Firma Artled Sp. z o.o. powstała pod koniec 2008 roku. Celem naszego przedsiębiorstwa jest umożliwienie skorzystania szerokiemu gronu potencjalnych klientów z najnowocześniejszych rozwiązań w technologiach wizyjnych oraz wielkoformatowej projekcji obrazu.

Dlaczego Artled?

Firma Artled, posiadając niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w dziedzinie instalacji, jak i obsługi nośników w technologii LED, znając realia i tendencje panujące na rynku, potrafi bezbłędnie oszacować istotny współczynnik jakości do ceny wymaganego produktu do tego typu inwestycji. Wiedza ta stawia firmę Artled w pozycji idealnego partnera biznesowego gwarantującego sukces i powodzenie przy tworzeniu projektów o tej specyfice.

Podwyższając jakość oferowanego towaru , nasza firma podpisała umowę na wyłączną dystrybucję z jedną z największych chińskich marek. KONKA jest piątym co do wielkości produkcji producentem telewizorów LCD. W szerokiej ofercie produktów tej firmy znajdują się między innymi ekrany LED , bezszwowe telewizory LCD , używane do budowy ścian LCD , oświetlenie LED, a także produkty digital signage. Firma KONKA notowana jest od 2003 roku na giełdzie papierów wartościowych, większościowym udziałowcem jest skarb państwa , dzięki czemu ma ona dostęp do potężnego finansowania , które pozwalają na udoskonalanie produkowanych towarów , wspieranie działu R&D , zatrudnienie najlepszych fachowców w branży – min. Japończyka Shuji Nakamura , wieloletniego pracownika firmy Nichia , zdobywcy wielu nagród w dziedzinie technologii LED . Drugim co do wielkości udziałowcem KONKA jest firma Toshiba . W roku 2010 grupa KONKA zanotowała przychód w wysokości 27 mld dolarów. Artled zyskując tak potężnego partnera zagwarantował sobie przywilej pracy z prawdziwymi profesjonalistami , mając możliwość oferowania przy tym produktów w bardzo przystępnej cenie.