Digital Signage jest nowoczesnym i prestiżowym rozwiązaniem, umożliwiającym emisję treści zgodnie z preferencjami odbiorców, miejscem oraz określonym czasem. Jest także doskonałą platformą komunikacji miedzy nadawcą (właścicielem), a jego Klientem.

Digital Signage są alternatywą dla nudnej, statycznej wizualizacji billboardów, plakatów czy banerów.

LCD Wall stanowią podstawę Digital Signage. Ich głównym atrybutem jest wysoka jasność i kontrast, a także wysoki poziom odwzorowywania gamy kolorów .

LCD Wall potrafią wyświetlić każdy kontent reklamowy lub informacyjny w bardzo nowoczesny i wizjonerski sposób. Zbudowany w ten sposób System jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań. LCD Wall cechuje łatwość w obsłudze i elastyczność zastosowań. LCD Wall jest odpowiedzią na ciągle ewoluujący rynek Digital Signage i rosnących oczekiwań naszych klientów.

 

Zastosowanie:

  • Wszelkiego rodzaju zastosowania reklamowo – rozrywkowe
  • Szerokie zastosowanie na lotniskach, dworcach i bankach, giełdach papierów wartościowych
  • Używane w systemach ochrony i nadzoru oraz zarządów firm

Multimedialna tablica reklamowa

Niezwykle cienka, zintegrowana z komputerem klasy PC tablica reklamowa, o wysokiej jasności i kontraście charakteryzuje się nowoczesnym i modnym designem pasującym do każdego charakteru wnętrz. Występuje zarówno w wersji bezdotykowej jak i dotykowej.
Jednostka pozwala na odtwarzanie wszelkiego rodzaju materiału reklamowego zarówno Video jak i Audio. Jej kompaktowe wymiary pozwalają na niezwykle łatwe i szybkie rozstawienie w dowolnym miejscu.

Dotykowa, interaktywna tablica E-Board

Pozwala na wszechstronne zastosowanie w jednostkach edukacyjnych oraz biurach czy na konferencjach. Jest lekka i cienka co znacznie ułatwia pracę. Wyposażona w dotykowy panel po którym można pisać oraz specjalne oprogramowanie umożliwiające współprace człowiek – komputer dostosowane do wszelakich potrzeb.

Tablice interaktywne są bardzo popularne w Wielkiej Brytanii, USA, a ostatnio także w Europie. Co jest w nich wyjątkowego? Tablica interaktywna posiada funkcje, którymi nie dysponują inne środki np. wczytywanie notatek z tablicy do pamięci komputera, odtwarzanie filmów z możliwością wykonywania notatek bezpośrednio na pojedynczych kadrach, praca z aplikacjami komputerowymi na powierzchni tablicy. Wykorzystując wymienione udogodnienia ta nowoczesna pomoc ułatwia łączenie tradycyjnego wykładu z prezentacją materiałów multimedialnych.